Nowe otwarcie ;)

Jakiś czas temu (w sumie – blisko półtora roku temu) anonsowałem tu nadejście pewnych zmian. Zmiany zaszły, jednak informacja o nich dla Was – jakoś nie doszła (przynajmniej nie z tej strony). W związku z tym błąd naprawiam – i tu wpiszę tylko duży skrót tego co zaszło, a w kolejnych wpisach może to będę rozwijał.

Pierwsza aktualna rzecz – zmiana formatu strony www. Poprzednia wersja była wersją bardzo prostą, po czasie doszło do mnie, że nie o to chodziło. Będzie teraz więcej informacji, publikacji w formie felietonów, przemyśleń, moich analiz. Mam nadzieję, że zaciekawię Was swoimi przemyśleniami.

Rozpocząłem współpracę z kolejnymi firmami (info na stronie Partnerzy). Prace w Praktycy Compliance Stowarzyszenie (PCS) idą pełną parą. A moje nowe kompetencje audytorskie to MSUES. O szczegółach już niedługo będę się rozpisywał ;).

Czy coś jeszcze? Tak, ale żeby nie robić w jednym wpisie historii z moich ostatnich 18-tu burzliwych miesięcy, to obiecuję dodawać kolejne wpisy w jakimś rozsądniejszym interwale czasowym.

Polecam się Waszej uwadze!