Partnerzy

Zrzut ekranu 2023-12-17 221729

Volvox Consulting Bartłomiej Czauderna - jest firmą, która działa w branży informatycznej związanej z bezpieczeństwem danych od ponad 30 lat. Posiada wieloosobowy, doświadczony zespół ekspertów/audytorów z certyfikatami audytorów wiodących ISO 27001, ISO 22301, ISO 20000, który będzie do dyspozycji organizacji w zakresie proponowanych zadań. Firma świadczy też usługi outsourcingu funkcji Inspektora Ochrony Danych w ponad 200 jednostkach, obejmujących sektor finansów publicznych oraz komercyjny.

pcs-white

Praktycy Compliance Stowarzyszenie (PCS), jestem jednym z jego założycieli. Stowarzyszenie oferuje swoje usługi w zakresie budowania systemów zgodności, zgłaszania naruszeń przez sygnalistów (whistleblowing), zarządzania kryzysowego, komunikacji biznesowej, porad prawnych, bezpieczeństwa informacji (RODO, ISO 27001).

p-l--kancelaria

Radca prawny Paweł Bronisław Ludwiczak (www), absolwent Uniwersytetu Łódzkiego na Wydziale Prawa i Administracji. Ukończył podyplomowe studia Prawa Finansowego i Gospodarczego na Uniwersytecie Łódzkim i studium menedżerskie MiniMBA. Posiada m.in. certyfikat Approved Compliance Officer (ACO) oraz certyfikat Approved Compliance Expert (ACE).

Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z obsługą prawną przedsiębiorców, prawem korporacyjnym, zamówieniami in house, publicznym transportem zbiorowym, ochroną danych osobowych oraz Compliance.

dc

Davidson Consulting i Wspólnicy Sp. z o.o.  - firma konsultingowa, zajmuje się wdrożeniami rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa oraz ciągłości biznesowej. Uznane grono ekspertów, wiele udanych wdrożeń, mocne podstawy oparte na normach ISO oraz własnych metodykach to atuty tej organizacji.

atman

ATM S.A. jest wiodącym operatorem centrów danych na polskim rynku i jednym z głównych operatorów w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma działa pod marką Atman. Oferuje usługi kolokacji i przetwarzania w chmurze, a także hosting serwerów dedykowanych, ale także transmisję danych, dostęp do Internetu oraz inne usługi telekomunikacyjne i wartości dodanej B2B. Infrastruktura ATM S.A. obejmuje trzy centra danych o całkowitej powierzchni kolokacyjnej 16 470 m2 i zasilaczu o mocy 41,5 MW oraz sieć ogólnokrajową.

xopero

Xopero powstało w 2009 roku i początkowo skupiało się głównie na rozwiązaniach cloudowych dla małych i średnich firm. Ale już wtedy celem firmy było stworzenie gamy produktów rozwiązujących szereg biznesowych problemów i działających na bardzo różnych infrastrukturach.

W 2015 Xopero rozpoczyna współpracę z firmą QNAP Inc. - jednym z czołowych graczy na rynku NASów. Efektem tej współpracy jest właśnie backup appliance.

W 2017 Xopero w pełni wkroczyło na rynek międzynarodowy, wszystko za sprawą współpracy z ESET. Firma przystąpiła do ESET Technology Alliance, zajmując miejsce StorageCraft.

201503_logo_MG

CDS MALON oferuje fachową i kompleksową pomoc szkoleniową i konsultingową przy wdrażaniu, utrzymywaniu oraz doskonaleniu w przedsiębiorstwach systemów zarządzania, m.in. systemów zarządzania jakością, systemów zarządzania opartych na zarządzaniu ryzykiem, systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji.

NPX

Novapraxis swoje rozwiązania adresuje do firm średnich i dużych, które poprzez dynamiczny rozwój osiągnęły poziom zbyt złożonych struktur, procedur i szukają rozwiązań, które będą dążyć do uproszczenia funkcjonowania firmy, poprzez uproszczenie procesów, wyznaczenie celów dla swoich pracowników do wdrożenia usprawnień swoimi siłami.

Organizacja wspiera swoich klientów począwszy od opracowania strategii rozwoju firmy, poprzez analizę procesów biznesowych, pomiar procesów, wsparcie w  optymalizacji procesów,  a kończąc na wsparciu w wyborze i wdrożeniu zaawansowanych rozwiązań informatycznych, które mają usprawnić działanie firmy i zautomatyzować procesy, czy też przeprowadzeniu programów szkoleniowych wypełniających luki kompetencyjne pracowników.

Tomasz Sitek (BizArC)

Praktyk skutecznego wdrażania tego, co potrzebne i skuteczne. Ekspert tworzenia i wdrażania strategii marketingowych i usprawniania procesów. Wykształcenie techniczne i ekonomiczne, dwie córki, pasjonat historii Polski i nauk o człowieku.

Mail