Partnerzy

compliance_logo_spc

Stowarzyszenie Praktyków Compliance, jestem jednym z jego założycieli. Stowarzyszenie oferuje swoje usługi w zakresie budowania systemów zgodności, zgłaszania naruszeń przez sygnalistów (whistleblowing), zarządzania kryzysowego, komunikacji biznesowej, porad prawnych, bezpieczeństwa informacji (RODO, ISO 27001).

praktycycompliance.pl

p-l--kancelaria

Radca prawny Paweł Bronisław Ludwiczak, absolwent Uniwersytetu Łódzkiego na Wydziale Prawa i Administracji. Ukończył podyplomowe studia Prawa Finansowego i Gospodarczego na Uniwersytecie Łódzkim i studium menedżerskie MiniMBA. Posiada m.in. certyfikat Approved Compliance Officer (ACO) oraz certyfikat Approved Compliance Expert (ACE).

Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z obsługą prawną przedsiębiorców, prawem korporacyjnym, zamówieniami in house, publicznym transportem zbiorowym, ochroną danych osobowych oraz Compliance.

https://www.ludwiczak-radcaprawny.pl

atman

ATM S.A. jest wiodącym operatorem centrów danych na polskim rynku i jednym z głównych operatorów w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma działa pod marką Atman. Oferuje usługi kolokacji i przetwarzania w chmurze, a także hosting serwerów dedykowanych, ale także transmisję danych, dostęp do Internetu oraz inne usługi telekomunikacyjne i wartości dodanej B2B. Infrastruktura ATM S.A. obejmuje trzy centra danych o całkowitej powierzchni kolokacyjnej 16 470 m2 i zasilaczu o mocy 41,5 MW oraz sieć ogólnokrajową.

xopero

Xopero powstało w 2009 roku i początkowo skupiało się głównie na rozwiązaniach cloudowych dla małych i średnich firm. Ale już wtedy celem firmy było stworzenie gamy produktów rozwiązujących szereg biznesowych problemów i działających na bardzo różnych infrastrukturach.

W 2015 Xopero rozpoczyna współpracę z firmą QNAP Inc. - jednym z czołowych graczy na rynku NASów. Efektem tej współpracy jest właśnie backup appliance.

W 2017 Xopero w pełni wkroczyło na rynek międzynarodowy, wszystko za sprawą współpracy z ESET. Firma przystąpiła do ESET Technology Alliance, zajmując miejsce StorageCraft.

NPX

Novapraxis swoje rozwiązania adresuje do firm średnich i dużych, które poprzez dynamiczny rozwój osiągnęły poziom zbyt złożonych struktur, procedur i szukają rozwiązań, które będą dążyć do uproszczenia funkcjonowania firmy, poprzez uproszczenie procesów, wyznaczenie celów dla swoich pracowników do wdrożenia usprawnień swoimi siłami.

Organizacja wspiera swoich klientów począwszy od opracowania strategii rozwoju firmy, poprzez analizę procesów biznesowych, pomiar procesów, wsparcie w  optymalizacji procesów,  a kończąc na wsparciu w wyborze i wdrożeniu zaawansowanych rozwiązań informatycznych, które mają usprawnić działanie firmy i zautomatyzować procesy, czy też przeprowadzeniu programów szkoleniowych wypełniających luki kompetencyjne pracowników.

Tomasz Sitek (BizArC)

Praktyk skutecznego wdrażania tego, co potrzebne i skuteczne. Ekspert tworzenia i wdrażania strategii marketingowych i usprawniania procesów. Wykształcenie techniczne i ekonomiczne, dwie córki, pasjonat historii Polski i nauk o człowieku.

Mail